Biblioteki
Pobierz nasz katalog

OFERUJEMY
MEBLE
TYLKO
NAJLEPSZEJ
JAKOŚCI

ZOBACZ WIĘCEJ

Lada biblioteczna 2-szafkowa

Nowy produkt

Lada biblioteczna jest niezbędnym i podstawowy elementem wyposażenia każdej biblioteki.

Więcej szczegółów

Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu.

Skontaktować się z nami można:
1. Telefonicznie pod numerem 54 288 47 11
2. Wysyłając emaila na adres drzewiarzbis@wp.pl
3. W godzinach naszej pracy za pomocą chatu, który wyświetla się w prawym dolnym rogu.

Życzymy udanych zakupów :)

1 537,00 zł brutto

Więcej informacji

Lada biblioteczna 2-szafkowa

Lada biblioteczna jest niezbędnym i podstawowy elementem wyposażenia każdej biblioteki. Bez niej praca w bibliotece byłaby praktycznie niemożliwa. Prosty styl, precyzyjne wykonanie, a także solidna konstrukcja nadają meblowi niepowtarzalnego charakteru i sprawiają, że będzie doskonałym uzupełnieniem każdego bibliotecznego wnętrza.

Lada biblioteczna produkcji Drzewiarz Bis

Prezentowana lada biblioteczna to praktyczny, a jednocześnie wygodny mebel, który doskonale sprawdzi się zarówno w bibliotece szkolnej, jak i publicznej. Dwie przestronne szafki umożliwiają przechowywanie całej niezbędnej w bibliotece dokumentacji, dzięki czemu w pomieszczeniu na pewno będzie panował ład i porządek. Duży blatu zapewnia natomiast maksymalną funkcjonalność oraz pełną wygodę podczas użytkowania mebla.

Funkcjonalna i wygodna lada biblioteczna

Lada biblioteczna została wyprodukowana przy użyciu najwyższej jakości materiałów, a także dbałości nawet o najmniejsze szczegóły. Precyzyjne wykonanie to gwarancja trwałości, solidności i długiego czasu żywotności mebla. Prosty styl sprawia, że lada biblioteczna jest niezwykle uniwersalna, natomiast szeroki wachlarz kolorystyczny umożliwia dopasowanie mebla do każdego wnętrza, by z pozostałymi elementami wyposażenia biblioteki tworzył spójną całość.

Nasza lada biblioteczna spełni swoją funkcję zarówno w bibliotece publicznej, jak również w bibliotece szkolnej.

szer. 1700, głęb. 600, wys. 760

* Sprzedawca informuje, iż zdjęcia prezentujące oferowany Towar mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.