Wyposażenie szatni i ławki korytarzowe

Posiadamy w swojej bogatej ofercie meble do szatni. Szatnia jest istotnym pomieszczeniem w takich instytucjach jak szkoły czy przedszkola. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu szatni w meble pomieszczenie to staje się funkcjonalne oraz dobrze zagospodarowane. Oferujemy doskonałej jakości szafki do szatni, które występują w wielu modelach. Pozwoli to idealne dobrać szafki, które wzorowo będą spełniały swoją funkcję zarówno w małych, jak i większych pomieszczeniach. Mając na uwadze szatnie przedszkolne polecamy szafki zamknięte, które posiadają siedzisko, natomiast dla szkół oraz klubów sportowych polecamy ławki sportowe jedno lub dwustronne. Dzięki meblom do szatni Drzewiarz Bis dobrze zorganizowana szatnia da swoim użytkownikom pełną swobodę ruchu oraz zapewni maksimum bezpieczeństwa.

Polecamy:

Szafki do szatni

Ławka do szatni

Meble do szatni

Podkategorie

 • Ławki i szatnie szkolne

  Szkoła to miejsce, w którym każde dziecko spędza ogromną część swojego dnia. Wiemy, jak ważne jest zapewnienie im odpowiedniego komfortu oraz wygody. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty przeznaczone do użytkowania w placówkach oświatowych spełniały wszelki wymogi bezpieczeństwa.,

  Ławki szkolne

  Posiadamy przystępną ofertę szkolnych mebli przeznaczonych do szatni szkolnych, poczekalni oraz na szkolne korytarze. Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty sprawdzone, bezpieczna oraz wytrzymałe. Nasze ławki szkolne oraz wieszaki do szatni wyróżniają się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie było zrealizowane jak najszybciej.

  Ławki korytarzowe

  Ławki korytarzowe znajdujące się w naszej ofercie to gwarancja wysokiej jakości. Wyróżniają się bardzo solidnym wykonaniem, dzięki czemu są niesamowicie wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia. Raz zakupione starczają na długie lata.

  Nasze ławki szkolne doskonale sprawdzają się na korytarzach, w poczekalniach oraz w szatniach. Są praktyczne oraz uniwersalne. Ich lekkość sprawia, że łatwo można je przestawiać zależnie od preferencji. Prosty styl przekłada się na to, że doskonale dopasowują się do każdego wnętrza.

  Ławki szkolne z oparciem

  W swojej ofercie posiadamy ławki szkolne z oparciem oraz bez. Ławka szkolna wyposażona w oparcie zapewnia wysoki komfort siedzenia. Wykonana jest z płyty i dostępne są różne rozmiary, dzięki czemu zamówienie można z łatwością dostosować do potrzeb placówki. Szeroka oferta ławek szkolnych bez oparcia obejmuje różne wymiary. Ponadto, istnieje możliwość dokonania wyboru między ławkami z siedziskami wykonanymi ze szczebelków lub z płyty oraz zakup ławki wyposażonej w półkę.

  W swojej ofercie posiadamy także wieszaki do szatni szkolnych. Oferujemy metrowy wieszak drewniany wiszący z podwójnymi haczykami, który doskonale sprawdza się w niewielkich szatniach. W ofercie posiadamy także mobilny wieszak, który umożliwia komfortową zmianę jego położenia zależnie od aktualnych potrzeb.

 • Wyposażenie szatni dla...
 • Zestawy siedziskowe

Jest 45 produktów.

Pokazano 1-12 z 45 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 45 pozycji