Stoliki z regulowaną wysokością

Stoliki z regulowaną wysokością to niezwykle funkcjonalne meble, które doskonale sprawdzą się w salach szkolnych czy audytoriach. Dzięki możliwości ustawienia wysokości nóżek pozwalają zapewnić maksymalny komfort użytkowania dla osób o różnym wzroście.

Solidne wykonanie stolików z regulowaną wysokością

Stoliki z regulowaną wysokością cechuje prostota stylu, dzięki czemu będą doskonale pasowały do każdej sali szkolnej. Solidny, drewniany blat osadzony na metalowych nóżkach to proste i praktyczne rozwiązanie. Nogi w różnych kolorach takich jak czarny, niebieski czy zielony sprawiają, że stoliki z regulowaną wysokością z łatwością można dopasować do kolorystyki szkolnych krzeseł. Niektóre modele posiadają dodatkowo także funkcjonalne haczyki na torby czy plecaki.

Regulowana wysokość stolików

Regulowana wysokość blatu sprawia, że stoliki znajdują szerokie zastosowanie. Sprawdzą się zarówno w przypadku najmłodszych dzieci, jak i nastolatków czy nawet dorosłych osób. Dzięki temu są odpowiednim meblem do każdej sali szkolnej - zarówno w szkole podstawowej, jak i nawet na uczelni wyższej. Solidne wykonanie gwarantuje długą żywotność mebla. Stolik z regulowanym blatem dostępny jest zarówno w wersji dwu- jak i jednoosobowej, dzięki czemu jeszcze lepiej można dostosować meble do indywidualnych potrzeb.

Stoliki z regulowaną wysokością

Podkategorie

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-11 z 11 pozycji