Biblioteki
Pobierz nasz katalog

OFERUJEMY
MEBLE
TYLKO
NAJLEPSZEJ
JAKOŚCI

ZOBACZ WIĘCEJ

Biblioteki

Biblioteka to miejsce, które kojarzy się ze spokojem i harmonią. Każda z nich zarówno mała czy dużą, państwowa czy prywatna, powinna być wyposażona w funkcjonale i solidne meble spełniające najwyższe standardy. Drzewiarz-Bis to producent najwyższej klasy wyrobów z drewna. W naszej ofercie znajdziesz solidne regały biblioteczne, regały na książki...

Biblioteka to miejsce, które kojarzy się ze spokojem i harmonią. Każda z nich zarówno mała czy dużą, państwowa czy prywatna, powinna być wyposażona w funkcjonale i solidne meble spełniające najwyższe standardy. Drzewiarz-Bis to producent najwyższej klasy wyrobów z drewna. W naszej ofercie znajdziesz solidne regały biblioteczne, regały na książki, lady biblioteczne oraz wózki do przewożenia książek wykonane z materiałów posiadających wymagane atesty oraz certyfikaty.
Nasze produkty doskonale sprawdzą się w szkołach, archiwach, a także w instytucjach pocztowych. Posiadamy regały biblioteczne wyposażone w przegrody do książek, czasopism, prasy oraz dokumentów.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą nowoczesnych i tradycyjnych regałów na książki, dostępnych wielu kolorach i rozmiarach.

regały biblioteczneregały biblioteczneregały biblioteczneregały na książkiregały na książkiregał na książki

Więcej

Biblioteki 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów