Tablice i akcesoria

Myśląc o szkolnej sali, przed oczami maluje nam się obraz, w którym oczywiście - prócz nauczyciela i uczniów są ławki, krzesła, biała i kolorowa kreda. Czegoś brakuje? Oczywiście tablicy!

Tablice szkolne - są nieodłącznym elementem nauki. Zielone tablice są klasyczną, niesamowicie estetyczną i ponadczasową formą, wymagającej minimum pielęgnacji ze strony właściciela. Można rysować po niej każdego rodzaju kredą, jest wysoce odporna na wszelakie zarysowania, ścieranie, pęknięcia. Dostępnych jest wiele rozmiarów, dzięki czemu tablice szkolne znajdą zastosowanie w każdego rodzaju pomieszczeniu.

Zielone tablice szkolne to jednak niejedyny rodzaj tablic dostępnych w naszej ofercie. W naszym asortymencie znajdują się również tablice białe ceramiczne, suchościeralne, po których można pisać specjalnymi mazakami, oraz tablice korkowe i tekstylne - na których możemy przypinać różnego rodzaju informacje za pomocą pinezek, a w przypadku tablic tekstylnych, także za pomocą rzepów.

Korzystając z oferty naszego sklepu, możesz w tym samym czasie zakupić wszelkie potrzebne akcesoria do wybranej tablicy.
Nie zwlekaj! Już dziś postaw na jakość oferowaną przez naszą firmę!

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-12 z 34 pozycji

Aktywne filtry