Regał na czasopisma
Regał na czasopisma
Regał na czasopisma
Regał na czasopisma
Regał na czasopisma
Regał na czasopisma

Regał na czasopisma

473,00 zł
Brutto

Regał na czasopisma dostępny w wymiarach:

- 1800 x 800 x 300
- 1860 x 800 x 300

wys. x szer. x głęb. (w mm.)

Istnieje możliwość zamówienia mebli również w innych kolorach. W tym celu zapraszamy do kontaktu.

Potrzebujesz miejsca do eksponowania czasopism i gazet? Sprawdź nasze produkty i wybierz odpowiedni dla siebie regał na czasopisma. Proponujemy wysokiej jakości regały na czasopisma, które możesz u nas zamówić i dostosować do swoich potrzeb. Sprawdź, jakie elementy możesz spersonalizować odnośnie do danego regału. Napisz do nas lub zadzwoń, by dowiedzieć się więcej.

Zakup regału na czasopisma - jak kupić odpowiedni regał na czasopisma i gazety?

Nasi klienci zwracają szczególną uwagę na styl i materiał mebli. Przykładamy do tego dużą wagę, by sprostać oczekiwaniom i dostarczyć produkt najwyższej jakości. Produkujemy regały na czasopisma, które są niezwykle funkcjonalne i pozwalają na bardzo dobrą ekspozycję czasopism i gazet w czytelniach, bibliotekach i sklepach. Dodatkowo cena za nasz regał na czasopisma i możliwość dopasowania go do swoich potrzeb jest bardzo atrakcyjna. Staramy się, aby nasi klienci mieli zawsze wiele opcji do wyboru i możliwość dostosowania mebli pod swoje oczekiwania.

Wygodny sposób na przechowywanie czasopism i gazet

Regał na czasopisma to wygodny sposób na przechowywanie wszystkich czasopism i gazet, które chcesz wyeksponować w sklepie, księgarni, bibliotece czy czytelni. Montowane do ściany lub wolnostojące regały na czasopisma z pochylonymi półkami pomagają zorganizować miejsce na czasopisma, podczas gdy większe regały na czasopisma ze standardowymi półkami mogą pomieścić stosy gazet, nie zajmując dużo miejsca. Znajdź idealny regał na czasopisma do swoich potrzeb.

Drewniane regały na czasopisma i gazety

Chociaż cyfrowe ekrany stały się praktycznie głównym elementem czytelnictwa, wciąż jest coś kojącego w czytaniu gazety i czasopism. Jeśli jesteś kimś, kto uwielbia przewracać i pożerać strony błyszczących czasopism, lub masz w sprzedaży czasopisma i gazety, musisz zainwestować w regał na czasopisma. Od klasycznych, drewnianych regałów na czasopisma po eleganckie i nowoczesne - u nas możesz dobrać styl regału na czasopisma do swoich potrzeb.

Jak wybrać idealny regał na czasopisma i gazety?

Pierwszym pojęciem na zrozumienie tego wielofunkcyjnego mebla, jakim jest regał, jest zauważenie, że to nie to samo, co szafa. Regał jest przewiewny, ma wnęki i przestrzenie bez drzwi, choć możesz zamówić u nas regał z zamykaną szafa na dole do magazynowania stosów gazet i czasopism. Przed wyborem regału na gazety i czasopisma należy dokładnie przemyśleć, jakiego mebla oczekujemy, aby nie stworzyć później bałaganu, i by regał był w pełni funkcjonalny. Zamów u nas - od projektu na zamówienie po najbardziej przystępny cenowo regał na czasopisma i gazety, który można znaleźć w różnych kształtach i stylach.

Regały na czasopisma i gazety - gotowy czy na zamówienie?

Wybierz idealne meble, takie jak regał na czasopisma do biblioteki, które szanują przestrzeń i nadają organizacji nowy wygląd w najbardziej zróżnicowanym otoczeniu. Pomyśl o tym, co jest najbardziej opłacalne dla Twojej kieszeni. Gotowe części są szybkie w instalacji i montażu oraz niedrogie, dobre dla coraz większych przestrzeni. Z kolei przy ograniczonej przestrzeni najlepszym rozwiązaniem może być zamówienie regału na wymiar, który wykorzystuje każdy zakamarek i zaprojektuje nisze według potrzeb. Jednak jego cena będzie nieco wyższa. Czy zamierzasz przechowywać cięższe książki lub ciężkie stosy gazet? Zastanów się więc dokładnie nad wielkością przegród i wagą, jaką utrzymuje półka. Kupując meble, pomyśl także o harmonii elementów.

Zwróć uwagę na wagę drewnianych półek w regałach - regał na czasopisma z uchylnymi półkami

Preferuj deski drewniane o grubości co najmniej 25 mm na regał na czasopisma z uchylnymi półkami. Zwróć także uwagę na wielkość wnęki: im szersza, tym większe ryzyko, że półka ugnie się pod ciężarem. Dlatego należy unikać rozpiętości dłuższych niż 1 m. Półki MDF są mniej odporne. Wbrew pozorom regały do ​​zabudowy niekoniecznie są mocniejsze, chyba że półki są uformowane w drewniane deski i żelazną ramę.

Zwróć uwagę na potrzebę zamkniętych modułów - regał biblioteczny na czasopisma

W miejscach, gdzie jest dużo kurzu, oszklenia chronią gazety i czasopisma. Jeśli jednak chcesz przechowywać stosy gazet i czasopism, a na półkach regału eksponować kilka egzemplarzy, to drewniane drzwiczki i dola szafa będą dla Ciebie odpowiednie. Jest to idealny pomysł na regał biblioteczny na czasopisma.

Regał na czasopisma i gazety - jaki kolor wybrać?

Małe przestrzenie wymagają jasnych tonów i miękkich, drzewnych wzorów. Nie zapomnij wziąć pod uwagę równowagi z odcieniami podłogi i ścian oraz tego, co będzie widoczne na meblach. Jeśli chcesz podkreślić kolorowe przedmioty, rozważ zastosowanie bardzo neutralnej podstawy, takiej jak czarny, biały lub szary regał. Jeśli regał ma otrzymać specjalną kolekcję, ciemne wnęki ze wbudowanym oświetleniem zapewniają efekt sceniczny.

* Sprzedawca informuje, iż zdjęcia prezentujące oferowany Towar mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.