Biurka
Pobierz nasz katalog

OFERUJEMY
MEBLE
TYLKO
NAJLEPSZEJ
JAKOŚCI

ZOBACZ WIĘCEJ

Biurka 

Podkategorie

 • Biurka komputerowe

  Odpowiednio dobrane biurko komputerowe znacznie podnosi komfort podczas pracy czy surfowania po internecie. Ważne jest, by mebel był dostosowany do potrzeb użytkownika i pomieszczenia, a także by był jak najbardziej funkcjonalny. Warto więc skorzystać z szerokiej oferty i wybrać najlepsze biurko komputerowe.

  Biurka komputerowe dopasowane do różnych potrzeb

  O funkcjonalności biurka komputerowego decydują nie tylko wymiary mebla, ale także szerokość blatu czy ilość półek oraz dodatkowych akcesoriów. W przypadku korzystania z komputera stacjonarnego praktycznym rozwiązaniem z pewnością okaże się wysuwany blat na klawiaturę, a także wydzielone miejsce na ekran czy komputer. Niezależnie jednak, czy korzysta się z laptopa, czy komputera stacjonarnego, jeśli podczas pracy ma być wykorzystywana także drukarka czy skaner, warto wybrać taki mebel, który uwzględnia przestrzeń również na dodatkowe akcesoria. W takim wypadku odpowiednie okażą się modele wyposażone w dodatkowe półki czy niższe wysuwane blaty.

  Biurka do każdego pomieszczenia

  W szerokiej ofercie dostępne są biurka komputerowe o różnych wymiarach. Znaleźć można zarówno meble o dużych gabarytach, umożliwiające wygodną pracę w biurze czy w domu, w tym nawet biurka przystosowane do pracy dla osób przy dwóch stanowiskach komputerowych. Oferta obejmuje także niezwykle funkcjonalne biurka zaprojektowane z myślą o niewielkich pomieszczeniach. Przy zachowaniu maksymalnej funkcjonalności i pełnym wykorzystaniu przestrzeni wyprodukowane zostały niewielkie biurka umożliwiające wygodną pracę, a także korzystanie z dodatkowych urządzeń takich jak drukarka czy ksero. Niektóre modele zostały ponadto wyposażone w szuflady i szafki, w których można wygodnie przechowywać wszelkie przedmioty i akcesoria niezbędne podczas korzystania ze stanowiska komputerowego.

  Różne rodzaje biurek komputerowych

  W przypadku biurek przeznaczonych na modele stacjonarne największą popularnością cieszy się model z wysuwaną półką na klawiaturę i oddzielną przestrzenią na myszkę czy obudowę komputera. Taka konstrukcja mebla pozwala odpowiednio zabezpieczyć sprzęt przed uszkodzeniami, a jednocześnie sprytnie go zakamuflować. Z kolei biurko narożne to doskonały sposób na wykorzystanie trudnych aranżacyjne kątów. Blat w kształcie litery „L” pozwala na wygodne rozmieszczenie wszystkich przedmiotów tak, by znalazły się w zasięgu ręki, a jednocześnie pozwoliły na wygodne korzystanie ze stanowiska komputerowego.

  Solidne wykonanie biurek komputerowych

  Prezentowane biurka komputerowe są nie tylko niezwykle funkcjonalne, ale także starannie wykonane. Dzięki solidnej konstrukcji i wykorzystaniu materiałów wysokiej klasy, biurka komputerowe posłużą nawet przez długie lata. Są nie tylko odporne na uszkodzenia mechaniczne, ale także solidne i estetyczne. Szeroki wachlarz kolorystyczny sprawia, że istnieje możliwość nie tylko wybrania modelu najbardziej odpowiadającego danej przestrzeni i potrzebom użytkownika, ale także dopasowania go do pozostałych elementów wystroju tak, by współgrał z nimi kolorystycznie i tworzył spójną całość. Prezentowane meble mają szerokie zastosowanie. Dzięki dbałości o najmniejsze szczegóły, a także różnorodność wymiarów czy dodatkowych akcesoriów, oferowane biurka komputerowe sprawdzą się doskonale zarówno w biurze, szkole, jak również w domu.

 • Biurka z nadstawką

 • Łączniki biurek

 • Nadstawki na biurka

  Nadstawki na biurka to niewielki element, który w prosty sposób pozwala na rozbudowę mebla, zwiększenie jego powierzchni przechowywania oraz funkcjonalności. Są niewielkie, solidne, a jednocześnie starannie zaprojektowane. Takie nadstawki na biurko sprawdzą się szczególnie w przypadku niewielkich przestrzeni i pomogą na ich maksymalne wykorzystanie. Znajdą jednak zastosowanie również w przypadku większych biurek, a dzięki szerokiemu wyborowi kolorystycznemu będą pasować do każdego blatu.

  Wykorzystanie nadstawek na biurka

  Nadstawki na biurko pozwalają przemienić każdy blat w stanowisko komputerowe. Niewielka, solidna podstawka wykonana z drewna doskonale sprawdzi się jako miejsce na ustawienie ekranu komputera tak, by umożliwić korzystanie z niego przy biurku. Takie nadstawki na biurka to sprawdzony sposób na zwiększenie funkcjonalności i zyskanie przestrzeni zarówno w domu, jak i w pracy.

  Nadstawki na biurka produkcji Drzewiarz Bis

  Prezentowane nadstawki wykonane są wysokiej jakości drewna. Szeroki wachlarz kolorystyczny umożliwia wybranie takiej nadstawki na biurko, która będzie doskonale pasowała do danego blatu i charakteru całego pomieszczenia. Nadstawki dostępne są także w różnych kształtach, dzięki czemu każdy może wybrać produkt najlepiej odpowiadający jego potrzebom.

 • Wózki pod komputer

 • Kontenerki

 • Stoliki pod drukarki

 • Biurka dla nauczycieli

  Biurka dla nauczycieli to meble, które znajdą zastosowanie w każdej sali lekcyjnej. Cechuje je prostota, elegancki styl, a przede wszystkim maksymalna funkcjonalność. Biurko dla nauczycieli powinno być jednak nie tylko estetyczne, ale także solidne, by zapewnić jak najdłuższy czas użytkowania. Takie są właśnie wszystkie propozycje dostępne w ofercie.

  Wykorzystanie biurek dla nauczycieli

  Biurko dla nauczyciela jest najważniejszym elementem wyposażenia każdej sali lekcyjnej, dlatego ważne, by było meblem jak najbardziej funkcjonalnym i solidnym. Prezentowane biurka mają przestronne szuflady, które umożliwiają przechowywanie wszelkich materiałów niezbędnych podczas prowadzenia lekcji. Niektóre modele wyposażone są w szafki czy szuflady zamykane na klucz, dzięki czemu nauczyciel może bezpiecznie przechowywać materiały niezbędne podczas pracy.

  Solidne wykonanie biurek dla nauczycieli

  Wszystkie prezentowane biurka łączy staranność wykonania, a przede wszystkim funkcjonalność. Meble dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu istnieje możliwość dopasowania ich do wystroju każdego pomieszczenia. Prostota projektów sprawia, że biurka dla nauczycieli są niezwykle uniwersalne, a przede wszystkim funkcjonalne. Dzięki solidnemu wykonaniu meble są odporne na przetarcia czy uderzenia, co zapewnia długi czasu użytkowania.

 • Stoły do pokoju nauczycielskiego