Krzesełka i stoliki szkolne

Krzesła i stoliki szkolne to specyficzne meble - mają służyć młodym ludziom i dzieciom, które powinny mieć zapewnioną wygodę podczas długich godzin spędzonych w pozycji siedzącej.

Krzesła szkolne są sprzedawane w wersjach:

 • bez możliwości regulowania wysokości - są dostosowane do konkretnego wieku użytkowników i ich orientacyjnego wzrostu.
  Dostępne modele: "OK1", "Żak Plus", "Puchatek", "Lolek / Bolek", "Junior", "Krzyś", "Zbyszek", "Sławek", "Jacek, "ISO" z czarnym stelażem, "ISO" ze stelażem w kolorze typu chrom
 • z możliwością regulowania wysokości - pozwalają dostosować ją w lepszy sposób do wzrostu użytkownika, uwzględniając zmiany we wzroście na przestrzeni nawet kilku lat, bez potrzeby częstego kupowania wyższego krzesła.
  Dostępne modele: "Junior", "Wiktor", "AS-R", "OK10", "Zbyszek"
 • z pulpitem - każde krzesło posiada własny pulpit. Jeśli szkoła preferuje taki typ urządzenia sal lekcyjnych, uważając, że ławki zabierają zbyt dużo miejsca, to jest to dobre rozwiązanie. Trzeba pamiętać jednak, że pulpit jest mniejszy, niż cała ławka, czy jej połowa w przypadku ławek dwuosobowych. Krzesło z pulpitem posłuży najlepiej w salach, w których prowadzi się zajęcia nie wymagające dużej iloci przyborów, które należy mieć pod ręką.
  Dostępne wzory: "Bolek", "OK5" - z pulpitem stałym, "OK5" - z pulpitem składanym; "ISO" ze stelażem w kolorze czarnym, "ISO" ze stelażem w kolorze typu chrom.


Krzesła szkolne są wyprodukowane ze sklejki (siedzisko i oparcie) w jasnym kolorze drewna oraz z metalowego stelaża w różnych, żywych kolorach (zielony, niebieski, żółty, czerwony, szary, brązowy, czarny, fioletowy, pomarańczowy).
Duży wybór wzorów krzeseł szkolnych zapewnia możliwość zakupienia krzeseł szkolnych najlepiej odpowiadających oczekiwaniom oraz zapotrzebowaniom.

Stoliki szkolne:

 • stoliki jednoosobowe i dwuosobowe (modele: "OS", "Żak Plus" - wariant ze stelażem z rurek okrągłych lub kwadratowych, "Kubuś", "Kubuś II", "Bartek", "Zbyszek", "Filip", "AS Plus", "L z maskownicą", "L bez maskownicy",
 • z regulowaną wysokością i bez możliwości jej regulacji (modele: "As Plus", "Wiktor", "Bartek", "AS-R", "Filip II", "Zbyszek" - warianty 1- i 2-osobowe).

Blaty są wykonane z płyt laminowanych w kolorze jasnego drewna (kolor: buk lub inny - za dopłatą) oraz metalowego stelaża w różnych wariantach kolorystycznych do wyboru: zielony, niebieski, żółty, czerwony, szary, brązowy, czarny, fioletowy, pomarańczowy.
Dzięki temu można dobrać krzesła i stoliki w jednolicie wyglądające komplety. Ułatwi to urządzenie sal lekcyjnych zgodnie z wiekiem i wzrostem uczniów, ale także w sposób charakterystyczny dla każdej sali.

Osobny model to stolik do pracowni z maskownicą - wielkością dostosowany do wymogu posiadania przez uczniów pod ręką nie tylko zeszytu i podręcznika, ale i różnych akcesoriów niezbędnych do wykonywania poleceń nauczyciela - np. z zakresu chemii, czy geografii.

Stoliki i krzesła szkolne powstają z założeniem wieloletniego użytkowania. Aby spełnić ten wymóg, są wykonane z materiałów wysokiej jakości. Mają też cieszyć oko, więc każdy model powstał z dbałością o estetykę i z dbałością o szczegóły.

Podkategorie

 • Krzesła uczniowskie
 • Krzesła z regulowaną...
 • Stoliki uczniowskie
 • Stoliki z regulowaną...

  Stoliki z regulowaną wysokością to niezwykle funkcjonalne meble, które doskonale sprawdzą się w salach szkolnych czy audytoriach. Dzięki możliwości ustawienia wysokości nóżek pozwalają zapewnić maksymalny komfort użytkowania dla osób o różnym wzroście.

  Solidne wykonanie stolików z regulowaną wysokością

  Stoliki z regulowaną wysokością cechuje prostota stylu, dzięki czemu będą doskonale pasowały do każdej sali szkolnej. Solidny, drewniany blat osadzony na metalowych nóżkach to proste i praktyczne rozwiązanie. Nogi w różnych kolorach takich jak czarny, niebieski czy zielony sprawiają, że stoliki z regulowaną wysokością z łatwością można dopasować do kolorystyki szkolnych krzeseł. Niektóre modele posiadają dodatkowo także funkcjonalne haczyki na torby czy plecaki.

  Regulowana wysokość stolików

  Regulowana wysokość blatu sprawia, że stoliki znajdują szerokie zastosowanie. Sprawdzą się zarówno w przypadku najmłodszych dzieci, jak i nastolatków czy nawet dorosłych osób. Dzięki temu są odpowiednim meblem do każdej sali szkolnej - zarówno w szkole podstawowej, jak i nawet na uczelni wyższej. Solidne wykonanie gwarantuje długą żywotność mebla. Stolik z regulowanym blatem dostępny jest zarówno w wersji dwu- jak i jednoosobowej, dzięki czemu jeszcze lepiej można dostosować meble do indywidualnych potrzeb.

 • Krzesła z pulpitem

  Krzesła z pulpitem są coraz popularniejszym wyposażeniem takich pomieszczeń jak sale konferencyjne, szkoleniowe czy audytoria. Sprawdzą się również świetnie w salach lekcyjnych. To doskonałe rozwiązanie pozwalające znacznie oszczędzić miejsce przy jednoczesnym zachowaniu pełnej wygody podczas użytkowania.

  Wykorzystanie krzeseł z pulpitem

  Krzesła z pulpitem to klasyczne krzesła wykorzystywane w szkołach czy w audytoriach, dodatkowo wyposażone w blat, dzięki któremu można wygodnie robić notatki bez potrzeby korzystania z ławki czy stolika. Takie krzesła ze składanym blatem pozwalają na maksymalną oszczędność miejsca, są mobilne i niezwykle praktyczne, dlatego stanowią obowiązkowe wyposażenie niemal każdego obiektu konferencyjnego.

  Konstrukcja krzeseł z pulpitem

  Prosta konstrukcja sprawia, że krzesło z pulpitem jest niezwykle uniwersalne i praktyczne, a jednocześnie wygodne. Wszystkie oferowane modele zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić pełen komfort nawet podczas kilkugodzinnego użytkowania. Krzesła są odpowiednim wyborem zarówno do szkoły, sali konferencyjnej czy szkoleniowej - wszędzie tam, gdzie ważna jest oszczędność miejsca, a jednocześnie wygoda podczas notowania. Funkcjonalność w połączeniu z prostotą projektu sprawia, że krzesła z pulpitem są najlepszym wyborem do pomieszczeń wymagających oszczędności miejsca.

 • Pozostałe stoliki

Jest 109 produktów.

Pokazano 1-12 z 109 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 109 pozycji