Drabinki gimnastyczne

Wielu dorosłych pamięta zabawę w szkole i drabinki gimnastyczne drewniane, na które wspinali się i zwisali na szkolnych zajęciach gimnastycznych. Dzisiaj dzieci tak samo lubią tę formę zabawy i ćwiczeń. Większość młodych ludzi jest zachwycona pomysłem zainstalowania tych naściennych drabinek gimnastycznych w ich pokojach w domu. Drewniane szkolne drabinki gimnastyczne nie wymagają dodatkowej przestrzeni i mogą być używane nawet w małych sypialniach lub pokojach zabaw czy mniejszych salach od WF.

Wielofunkcyjna drewniane szkolna drabinka do ćwiczeń

Wyprodukowane przez nas drabinki gimnastyczne drewniane, są ewolucją tradycyjnej szwedzkiej drabiny gimnastycznej. Jest to produkt funkcjonalny, bezpieczny i stylowy. To sprzęt sportowy, na którym można wykonywać ćwiczenia rozciągające lub pełny trening. Jego możliwości są niemal nieograniczone. Poświęć chwilę, aby przeczytać więcej o naszej firmie i wszystkich oferowanych przez nas rozwiązaniach. Naszym celem jest budowanie świadomości zdrowego, aktywnego stylu życia w szkole, Twoim domu lub miejscu pracy.

Drabinki gimnastyczne dla dzieci

Oferujemy certyfikowane drabinki gimnastyczne i drążki do podciągania dla dzieci i dorosłych. Profesjonalny sprzęt do ćwiczeń, który po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca. Świetna zabawa dla dzieci, domowa siłownia dla rodziców. Codzienne ćwiczenia na drabinkach gimnastycznych w szkole czy w domu poprawią Twoją kondycję i dodadzą energii. Znajdź i zamów najlepszą drabinkę do swoich potrzeb lub poproś o pomoc naszego konsultanta.

Pozytywny wpływ drabinek gimnastycznych na zdrowie dzieci

Drabinki gimnastyczne zostały wynalezione przez Pera Henrika Linga, który na początku XIX wieku wprowadził trening wychowania fizycznego do szwedzkich szkół. W przypadku małych dzieci regularne wspinanie się na tych drążkach sprzyja dobrej koordynacji mięśniowej, równowadze, elastyczności, zakresowi ruchu i wytrzymałości. Dzieci, które mają drabinki gimnastyczne w swoich pokojach w domu, świetnie się wspinają same lub z rodzeństwem i młodymi szkolnymi przyjaciółmi, lub sąsiadami. Wzmacnia to ich ciała i poprawia ogólny stan zdrowia, jednocześnie promując również zdrowie psychiczne, ogólne samopoczucie i większą pewność siebie.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry