Meble przedszkolne

meble przedszkolnemeble przedszkolnemeble przedszkolne

Oferujemy Państwu najwyższej jakości meble przedszkolne o prostym uniwersalnym dizajnie, który wpasuje się w każde przedszkolne czy nawet wczesnoszkolne wnętrze. Nasze meble nadają się także do domu. Wśród produktów, jakie na stałe znajdują się w naszej ofercie, są do wyboru między innymi:
- krzesła przedszkolne
- stoliki przedszkolne (do wyboru również takie z regulowaną wysokością) w kilku kształtach do wyboru
- mini regały
- regały z kolorowymi pojemnika
- segmenty
- zestawy segmentów
- leżaki i inne.

Z pewnością nasze meble przedszkolne sprawdzą się nie tylko w ośrodkach przedszkolnych, jakby mogła sugerować to ich nazwa, lecz również w szkołach dla najmłodszych (klasy 1-3) oraz świetlicach, a nawet w... domu! W końcu również w swoim naturalnym środowisku, jakim jest rodzinny dom, przedszkolaki powinny czuć się komfortowo!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ruchliwe i kapryśne potrafią być dzieci, dlatego też meble przedszkolne naszej produkcji są do tego doskonale dostosowane. Krzesełka oraz leżanki są wygodne, a także lekkie, aby nawet przedszkolaki mogły bez problemu je przesuwać. Natomiast szuflady w segmentach są zrobione tak, aby wyciągało się je szybko i sprawnie, jak również i bezwypadkowo!

Aby uspokoić Państwa ewentualne wątpliwości w kwestii bezpieczeństwa czy użyteczności naszych produktów, spieszymy donieść, że spełniają one najwyższe standardy, a także - jak słyszymy od naszych zadowolonych klientów - doskonale sprawdzają się w praktyce podczas codziennej nauki i zabawy w gronie przedszkolaków i uczniów wczesnoszkolnych. Coraz częściej dostajemy również zamówienia od klientów indywidualnych, którzy polecają sobie nawzajem nasze produkty.

meble przedszkolnemeble przedszkolnemeble przedszkolne producent

Podkategorie

 • Krzesła przedszkolne

  Krzesła odpowiednie dla przedszkolaków!

  Pozwól maluchom wygodnie usiąść na jednym z tych 9 różnych kolorów.

  Doskonale wiemy, że miną lata, zanim dzieci będą mogły korzystać z pełnowymiarowego krzesła do biurka. Przedszkole jest idealnym miejscem do rozpoczęcia nauki i odkrywania, ale potrzebne są do tego odpowiednie warunki. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz te urocze krzesełka z niskim siedziskiem. Wysokość siedziska odzwierciedla to, jak małe są teraz przedszkolne dzieci. A do tego miniaturowe krzesełka dają mnóstwo miejsca, aby się rozwijać!

 • Stoliki przedszkolne

  Dzięki szerokiej gamie blatów, w tym kwadratowych, sześciokątnych, trapezowych i okrągłych, nasze stoły są idealnym produktem dla przedszkolaków. Z ponad 9 różnych opcji kolorystycznych do wyboru, wybór właściwego stolika przedszkolnego nigdy nie był łatwiejszy!

  Po co zmagać się z dużym biurkiem, kiedy przedszkolak potrzebuje przestrzeni, aby rozłożyć swoją pracę. Stolik przedszkolny zapewnia doskonałe warunki do edukacji, a także szybko stanie się ulubionym meblem każdego dziecka. Piękne zarówno w kolorze jak i wzorze, stoły te są idealne dla każdego przedszkola oraz obiektu użyteczności publicznej.

 • Stoliki przedszkolne z...
 • Regaliki
 • Regaliki z kolorowymi...
 • Segmenty
 • Zestawy segmentów

Jest 140 produktów.

Pokazano 1-12 z 140 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 140 pozycji