Lada biblioteczna 1-szafkowa
Lada biblioteczna 1-szafkowa
Lada biblioteczna 1-szafkowa
Lada biblioteczna 1-szafkowa

Lada biblioteczna 1-szafkowa

1 045,00 zł
Brutto

Lada biblioteczna 1-szafkowa

szer. 1150, głęb. 600, wys. 760

Starasz się, aby budynek i lada biblioteki były jak najbardziej atrakcyjne? Pomyśl o miejscach, do których lubisz chodzić i które sprawiają, że czujesz się dobrze. Może to być lokalny bar, ponieważ wszyscy cię znają, a może to lokalna kawiarnia, ponieważ wita cię uśmiech, filiżanka kawy i piosenka, którą lubisz słyszeć w tle. A może tęsknisz za lokalną niezależną księgarnią, ponieważ dokładnie wiedzieli, co chcesz przeczytać, zanim jeszcze wszedłeś przez drzwi? Chcesz stworzyć właśnie takie miejsce? Potrzebna będzie Ci lada biblioteczna z prawdziwego zdarzenia.

Lada biblioteczna na wymiar - narożna, z nadstawką, zamykana, półokrągła

Uważamy, że biblioteki powinny być elastyczne. Powinny tworzyć różnorodne przestrzenie i miejsca, które wspierają nasze złożone nastroje przez cały dzień, sprawiają, że czujemy się tam dobrze, a co najważniejsze, łączą społeczność w celu wspólnych doświadczeń - a gdzie? Właśnie przy ladzie bibliotecznej - to tam wymienia się książki i opinie o nich, oddaje te przeczytane i wypożycza nowe.

Miejsce dla personelu i gości biblioteki

Oczywiste jest, że goście biblioteki oczekują najlepszego, co biblioteka może zaoferować. W dodatku z tego powodu nie ma zbyt wiele miejsca przeznaczonego tylko dla personelu. Po wejściu recepcja Twojej biblioteki - lada biblioteczna - będzie pierwszą rzeczą, która przyciągnie uwagę Twoich gości, wśród których mogą być rodzice, studenci, a nawet darczyńcy.

Lady biblioteczne i systemy lad - wyposażenie biblioteki

System lad bibliotecznych powinien służyć zarówno klientom biblioteki, jak i osobom pracującym w bibliotece. Powinny mieć odpowiednią wielkość, aby zmieściły się w przewidzianym miejscu i służyły typowemu przepływowi klientów. Systemy lad bibliotecznych powinny zapewniać dużo miejsca do sprawdzania i wykonywania innych prac bibliotecznych oraz powinny pasować do obecnego wystroju biblioteki.

Wypożyczalnie książek - lada biblioteczna niezbędnym elementem

Dzisiejsze nowoczesne biblioteki poszukują modułowych lad bibliotecznych z regulowanymi powierzchniami roboczymi. Tego typu lady biblioteczne umożliwiają pracownikom biblioteki łatwe wykonywanie wielu funkcji.

Lady biblioteczne oddzielone panelami

Niektóre lady biblioteczne są wyposażone w nowoczesną technologię, która umożliwia ręczną lub elektroniczną regulację różnych powierzchni roboczych, co daje szeroki zakres ustawień i konfiguracji. Mogą być również wyposażone w akcesoria, takie jak panele czy ekrany dotykowe. Panele oddzielają jeden obszar roboczy od drugiego i doskonale sprawdzają się w sytuacjach, gdy więcej niż jedna osoba korzysta z ekranu lub gdy na ladzie wykonuje się kilka różnych funkcji.

Punkty informacyjne - lady biblioteczne i punkt informacji dla gości biblioteki

Punkty informacyjne w bibliotece znajdują się właśnie tam, gdzie lady biblioteczne - powinny być wystarczająco duże, aby pomieścić personel potrzebny do obsługi typowego przepływu klientów biblioteki oraz sprzęt potrzebny im do wykonywania swojej pracy. Biurka informacyjne w postaci lady bibliotecznej występują w wielu różnych rozmiarach, stylach i konfiguracjach. Modułowe biurka informacyjne - lady biblioteczne zazwyczaj oferują szereg prostych i zaokrąglonych elementów, które mogą być używane jako pojedyncze lady lub łączone w celu wykonania specjalnych projektów. Podobnie jak recepcje, lady w całej bibliotece mogą służyć wielu celom - zapewnienie przestrzeni do pracy, prywatności i przechowywania.

Wykonamy dla Ciebie lady biblioteczne na zamówienie

Nasze lady biblioteczne są dostępne w szerokiej gamie stylów, aby dopasować się do Twojego gustu i budżetu. Możemy zaoferować małe lady lub większe, pełne biblioteki w stylu recepcji - tradycyjne lub współczesne, cokolwiek uznasz za najlepiej dopasowane do Twoich wymagań. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie lad recepcyjnych bibliotecznych. Lady biblioteczne na zamówienie mają różne kształty i rozmiary. W rzeczywistości niewiele projektów mebli jest tak złożonych, jak lada biblioteczna pod względem wyposażenia i przeznaczenia. Współpracujemy z Tobą, aby w pełni zrozumieć Twoje priorytety i usługi, jakie oferujesz swoim klientom. Następnie opracowujemy schemat strefowy, który zapewnia odpowiednią równowagę między obszarami dla różnych czynności i rodzajów zasobów.

Nowoczesne lady biblioteczne dostosowane do monitorów i ekranów

Staramy się przedstawiać materiały drukowane i cyfrowe jako drogi do tych samych celów nauki, rozrywki lub informacji. Większość bibliotek będzie hybrydowa przez kilka najbliższych lat - celebrujemy zarówno druk, jak i technologię cyfrową i możemy pomóc Ci zrozumieć zintegrowaną ofertę. Stworzyliśmy atrakcyjne lady biblioteczne ze schludnym zarządzaniem kablami zarówno dla komputerów stacjonarnych, jak i dla własnych urządzeń. Gniazda do użytku studenckiego i publicznego są obecnie priorytetem i możemy pomóc Ci je zabezpieczyć.

Producent lad bibliotecznych

W każdej projektowanej przez nas ladzie do biblioteki współpracujemy z personelem w celu opracowania szczegółowego układu. Bierzemy pod uwagę proporcje, sąsiedztwo innych mebli i specyficzne kombinacje regałów w przestrzeniach o różnej wielkości. Żaden inny dostawca nie oferuje tak szczegółowej pracy. Tworzymy projekt lady bibliotecznej, który jest łatwy w zarządzaniu dla pracowników biblioteki, aby mogli spędzać więcej czasu z klientami.

Pomożemy Ci zrównoważyć potrzeby klientów, przepływ ludzi, przepływ pracy i wydajność, aby jak najlepiej wykorzystać Twoją przestrzeń. Dowiedz się więcej na temat naszych produktów - lada biblioteczna półokrągła, zamykana, z nadstawką i narożna. Przemyślana aranżacja wnętrz może sprawić, że małe przestrzenie będą wydawały się większe, a duże bardziej przyjazne.

* Sprzedawca informuje, iż zdjęcia prezentujące oferowany Towar mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.