Biurka z nadstawką

Biurka najczęściej wykonywane są z drewna lub materiałów drewnopochodnych, ich wierzchnią warstwę może stanowić okleina drewniana lub fornir z laminowanej płyty. Blat biurka może być wykonany z grubego hartowanego szkła, co gwarantuje idealnie równą powierzchnię.

Tradycyjne biurka posiadają szuflady, półki, a także szafki, a prostota ich konstrukcji sprawia, że są najchętniej kupowane. Innym przykładem są biurka o formie nowoczesnej, stanowiącej zupełne przeciwieństwo dotychczasowych sprzętów - posiadają konstrukcję stalową, szklany blat a zamiast szuflad bądź szafek, można dołączyć mobilne kontenerki, które znajdą zastosowanie również w innych sytuacjach. Kontenerki zaopatrzone są w jezdne kółka, więc bez problemu można je przemieścić w dowolne miejsce.

Jednym ze specjalnych modeli jest biurko przystosowane pod komputer. Jest to wyjątkowo ciekawie skonstruowany mebel, posiadający oddzielną półkę na jednostkę centralną oraz wysuwaną półeczkę pod blatem, nadającą się do umieszczenia tam klawiatury. To bardzo praktyczne rozwiązanie - w momencie nieużywania klawiatury można ją schować pod blatem roboczym.

Biurka z nadstawką

Przedstawiamy Państwu bardzo ciekawą ofertę naszej firmy Drzewiarz Bis - nowoczesne i funkcjonalne biurka komputerowe, ze specjalną nadstawką, do zagospodarowania według własnego uznania. W zależności od modelu, można tam postawić monitor, lub drukarkę, albo umieścić potrzebne akcesoria biurowe. Biurka naszej produkcji występują w szerokiej gamie kolorystycznej - podstawowa paleta to: buk, olsza, dzika grusza, popiel, czarny i biały; z kolei - za niewielką dopłatą można zakupić egzemplarz w kolorze: wiśnia Oxford, dąb jasny i dąb sonoma, wenge.

Prezentowane biurka z nadstawką to wyjątkowo zróżnicowane modele - najprostsze, a zarazem o najmniejszych gabarytach to biurko z nadstawką o wymiarach 740 × 600 × 760 mm, posiadające nadstawkę nad blatem roboczym i ruchomą półkę na klawiaturę pod blatem. Inne modele naszych biurek posiadają praktyczne półki statyczne i ruchome, półki na komputer oraz nadstawki powyżej blatu. Ceny biurek z nadstawką wahają się od 264,00 złotych do 504,00 złotych, za model bardziej rozbudowany. Jego rozmiar to 1400 × 600 × 760 mm lub nieco inny kształt w cenie 426,00 złotych o wymiarach 1420 × 600 × 760 mm. W ofercie mamy również inne równie praktyczne biurka o unikalnym designie, warte obejrzenia. Biurka są estetycznie wykonane i bardzo funkcjonalne.

Biurka z nadstawką

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-10 z 10 pozycji