Regaliki
Pobierz nasz katalog

OFERUJEMY
MEBLE
TYLKO
NAJLEPSZEJ
JAKOŚCI

ZOBACZ WIĘCEJ

KĄCIK MAJSTERKOWICZA

Nowy produkt

Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu.

Skontaktować się z nami można:
1. Telefonicznie pod numerem 54 288 47 11
2. Wysyłając emaila na adres drzewiarzbis@wp.pl
3. W godzinach naszej pracy za pomocą chatu, który wyświetla się w prawym dolnym rogu.

Życzymy udanych zakupów :)

755,00 zł brutto

Więcej informacji

Kącik majsterkowicza to doskonały mebel dla wszystkich dzieci w wieku przedszkolnym. Cechuje go estetyczne wykonanie, przestronność i funkcjonalność, a także ciekawa kolorystyka.

Kącik majsterkowicza w ofercie Drzewiarz Bis

Prezentowany kącik majsterkowicza posiada cztery przestronne szuflady, które umożliwiają przechowywanie wszelkich niezbędnych do zabawy narzędzi. Okrągłe gałki gwarantują nie tylko estetykę czy wygodne otwieranie szuflad, ale przede wszystkim bezpieczeństwo podczas zabawy. Przestronny blat zapewnia dużą przestrzeń do zabawy, dzięki czemu w kąciku majsterkowicza może się bawić nawet kilka dzieci na raz.

Solidne wykonanie kąciku majsterkowicza

Dużym atutem kącika majsterkowicza są plecy mebla w ciekawym kształcie, które nie tylko pełnią funkcję estetyczną, ale przede wszystkim zwiększają jego funkcjonalność. Dzięki zamocowaniu na plecach mebla niewielkich półek czy haczyków możliwe jest umieszczenie tam większej ilości zabawkowych narzędzi, dzięki czemu jeszcze bardziej będzie przypominał element wyposażenia prawdziwego warsztatu. Oferowany kącik majsterkowicza to gwarancja dobrej zabawy przez wiele godzin. Solidne wykonanie zapewnia długi czas żywotności mebla nawet przy intensywnym użytkowaniu. Ciekawa kolorystyka sprawia, że regał idealnie nadaje się do każdego przedszkola czy pokoju dziecięcego.

Na życzenie Klienta istnieje możliwość wymiany kolorów frontów. Prosimy wówczas w uwagach do zamówienia dopisać wybrany kolor frontów.

* Sprzedawca informuje, iż zdjęcia prezentujące oferowany Towar mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.