Biurka komputerowe
Pobierz nasz katalog

OFERUJEMY
MEBLE
TYLKO
NAJLEPSZEJ
JAKOŚCI

ZOBACZ WIĘCEJ

Biurko komputerowe DD 6

Nowy produkt

Dzięki solidnej konstrukcji i wykorzystaniu wysokiej klasy materiałów, biurko komputerowe doskonale spełnia swoją funkcję i posłuży przez długie lata.

Więcej szczegółów

Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu.

Skontaktować się z nami można:
1. Telefonicznie pod numerem 54 288 47 11
2. Wysyłając emaila na adres drzewiarzbis@wp.pl
3. W godzinach naszej pracy za pomocą chatu, który wyświetla się w prawym dolnym rogu.

Życzymy udanych zakupów :)

485,00 zł brutto

Więcej informacji

Biurko komputerowe DD 6

Do łatwiejszego pracowania w domu czy w biurze, surfowania po internecie czy wykonywania innych czynności z użyciem komputera niezbędne jest biurko komputerowe. Prezentowany mebel umożliwia komfortowe korzystanie z komputera i zapewnia odpowiednią ilość przestrzeni na niezbędny sprzęt biurowy. Jednocześnie mebel został zaprojektowany w taki sposób, by zapewnić odpowiednią ilość miejsca dla nóg. Dzięki temu możliwe jest wygodne korzystanie z komputera i pełen komfort nawet podczas kilkugodzinnej pracy przy stanowisku komputerowym. Prezentowane biurko to idealny mebel do pracy, nauki jak i rozrywki przy komputerze.

Budowa biurka komputerowego DD 6

Obszerny blat biurka komputerowego zapewnia dostatecznie dużo miejsca na ekran komputera, a także inne akcesoria takie jak zeszyty czy dokumenty. Specjalny wysuwany blat na klawiaturę umożliwia wygodne pisanie, a jednocześnie gwarantuje maksymalne zaoszczędzenie miejsca. Biurko komputerowe zaprojektowane zostało również z myślą o drukarce lub ksero, na które przeznaczony jest kolejny wysuwany blat. Wydzielona została również specjalna przestrzeń na myszkę oraz komputer. Dzięki funkcjonalnemu projektowi biurko komputerowe umożliwia wygodne przechowywanie wszystkich niezbędnych elementów wyposażenia stanowiska komputerowego, a jednocześnie gwarantuje wygodę podczas korzystania z komputera i odpowiednią ilość przestrzeni.

Konstrukcja biurka komputerowego DD 6

Dzięki solidnej konstrukcji i wykorzystaniu wysokiej klasy materiałów, biurko doskonale spełnia swoją funkcję i posłuży przez długie lata. Jest solidne, a jednocześnie estetycznie się prezentuje. Wysoka jakość wykorzystanych przy produkcji materiałów to gwarancja stabilności i odporności na uszkodzenia mechaniczne. Możliwość wyboru kolorystyki prezentowanego mebla gwarantuje dopasowanie biurka komputerowego do każdego wnętrza. Prezentowany mebel ma szerokie zastosowanie. Doskonale sprawdzi się w biurze, w szkole, a także w domu. Biurko komputerowe to odpowiednia propozycja zarówno do pokoju dziecka, jak i dorosłego – do biura, gabinetu czy pokoju.

920 x 600 x 760 szer. x głęb. x wys. (w mm.)

Istnieje możliwość zamówienia mebli również w innych kolorach. W tym celu zapraszamy do kontaktu.

* Sprzedawca informuje, iż zdjęcia prezentujące oferowany Towar mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.

Produkty powiązane