Stoliki przedszkolne
Pobierz nasz katalog

OFERUJEMY
MEBLE
TYLKO
NAJLEPSZEJ
JAKOŚCI

ZOBACZ WIĘCEJ

Stolik BAMBINO SL kwadratowy

Nowy produkt

Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu.

Skontaktować się z nami można:
1. Telefonicznie pod numerem 54 288 47 11
2. Wysyłając emaila na adres drzewiarzbis@wp.pl
3. W godzinach naszej pracy za pomocą chatu, który wyświetla się w prawym dolnym rogu.

Życzymy udanych zakupów :)

299,00 zł brutto

Więcej informacji
Przedszkole to specyficzne miejsce - poświęcone dziecku, jego rozwojowi i zabawie. Powinno być więc wesołe i kolorowe.
Dlatego proponowany przez nas stolik przedszkolny jest wygodny, estetyczny i przystosowany do potrzeb dziecka chodzącego do przedszkola.

Kwadratowy blat stolika (650x650 mm) jest zrobiony z płyty laminowanej, o grubości 18 mm. Łatwo go umyć z zanieczyszczeń typowych dla przedszkola, powstałych w wyniku codziennego użytkowania. Ma stelaż o średnicy 35 mm, który występuje w kolorach: zielonym, niebieskim, żółtym, czerwonym, szarym, brązowym, czarnym oraz fioletowym i pomarańczowym.
Proponowany przez nas stolik do przedszkola jest wykonany z materiałów wysokiej jakości. Ma on służyć latami i to biorąc pod uwagę specyfikę miejsca jego przeznaczenia.

Dzieci są wymagającymi użytkownikami. W przedszkolu nie tylko się bawią, ale i uczą. Przy tym stoliku mogą wygodnie rysować, malować, lepić z plasteliny, wycinać, a jednocześnie nie siedzieć przy stoliku w pojedynkę. Pozwala on bowiem na jednoczesne użytkowanie nawet przez dwójkę dzieci.


Do stolika łatwo dopasować odpowiedniej wysokości krzesełka. Dzięki temu dziecko będzie mogło siedzieć przy stoliku we właściwej pozycji.
Stolik spełnia wszystkie wymogi każdego przedszkola: jest wygodny dla dzieci w konkretnym wieku, estetycznie i starannie wykonany, dopracowany w każdym szczególe, bezpieczny i gwarantujący dobrą zabawę.

Stolik ten jest stanowczo właściwym wyborem do użytku przedszkolnego. Jego kształt, wysokość, kolorystyka - wszystko zostało dostosowane do dzieci i wykonane tak, aby korzystanie z tego mebelka nie wiązało się z żadnymi problemami, a ułatwiało naukę i zabawę na co dzień.

* Sprzedawca informuje, iż zdjęcia prezentujące oferowany Towar mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.