Krzesła pozostałe
Pobierz nasz katalog

OFERUJEMY
MEBLE
TYLKO
NAJLEPSZEJ
JAKOŚCI

ZOBACZ WIĘCEJ

Krzesło składane drewniane

Nowy produkt

Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu.

Skontaktować się z nami można:
1. Telefonicznie pod numerem 54 288 47 11
2. Wysyłając emaila na adres drzewiarzbis@wp.pl
3. W godzinach naszej pracy za pomocą chatu, który wyświetla się w prawym dolnym rogu.

Życzymy udanych zakupów :)

94,00 zł brutto

Więcej informacji

Oferowane krzesła składane drewniane to połączenie najwyższej jakości wykonania oraz korzystnej ceny. Są to produkty wykonywane z solidnych i trwałych materiałów, dzięki czemu niezawodnie posłużą przez długa czas. Warto również dodać, że krzesło składane drewniane to stylowy dodatek do niemal każdego wnętrza. Krzesła są wyjątkowo wygodne w użytkowaniu. Zostały wyprofilowane w taki sposób, aby nie obciążać kręgosłupa. Ich konstrukcja jest bardzo lekka, ale stabilna. Można umieścić je w dowolnym miejscu. Rozłożenie, czy też złożenie krzesła trwa zaledwie kilka chwil. W tym celu nie trzeba używać specjalistycznych narzędzi, dzięki czemu dzieje się to błyskawicznie. Trzeba również dodać, że mechanizm krzeseł jest niezawodny oraz bezpieczny. Nie ma obawy, że niespodziewanie złożą się one podczas użytkowania, tak jak często dzieje się w przypadku słabej jakości produktów.

Krzesła składane drewniane zastosowanie

Wysokiej klasy krzesła składane drewniane to znakomita opcja do niewielkich pomieszczeń, gdzie nie ma wystarczającej ilości miejsca na ustawienie mebli. Bardzo często na co dzień nie ma potrzeby rozkładania dużej ilości krzeseł. Może to zmniejszać funkcjonalność pomieszczenia, a także sprawiać, że stanie się ono niewygodne w użytkowaniu. Świetnym rozwiązaniem tego problemu jest krzesło składane drewniane. Można rozłożyć je wyłącznie wtedy, kiedy zachodzi taka potrzeba. Sprawdzi się np. podczas ważnych wydarzeń okolicznościowych.
Krzesła są wyjątkowo eleganckie i precyzyjnie wykonane. Każdy, nawet najmniejszy szczegół jest maksymalnie dopracowany. Pasują one do niemal każdego pomieszczenia w szkole czy w domu. Świetnie sprawdzają się nie tylko dostawione do stolików, ale również biurek. Można wykonać specjalny hak w ścianie, na którym szybko i bezproblemowo wiesza się krzesło. Jest to bardzo praktyczna opcja - będzie ono zawsze pod ręką, a jednocześnie nie będzie zajmować wolnej przestrzeni.

Krzesła składane drewniane to nie tylko propozycja do wnętrz pomieszczeń, ale również do ogrodu, czy też na balkon lub taras. Mogą one posłużyć do relaksu na świeżym powietrzu, czy też zorganizowania imprezy plenerowej. W każdym momencie można złożyć krzesła i wnieść je do pomieszczenia np. gdy pada deszcze. Krzesło składane drewniane to idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą na stałe rozkładać mebli na zewnątrz. Są one ekonomiczne w zakupie, dzięki czemu każdy może skompletować zestaw złożony z dowolnej ilości sztuk. Produkty są odporne na warunki otoczenia, czy też uszkodzenia mechaniczne. Elementy krzesła nie pękają, ani nie kruszą się. Jest to znakomita inwestycja na długie lata. Ich jakość jest na tyle zadowalająca, że większość osób wraca, aby zakupić kolejne sztuki.

* Sprzedawca informuje, iż zdjęcia prezentujące oferowany Towar mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.