Dzienniki
Pobierz nasz katalog

OFERUJEMY
MEBLE
TYLKO
NAJLEPSZEJ
JAKOŚCI

ZOBACZ WIĘCEJ

Dziennik zajęć kolonijnych

I/9

Nowy produkt

Dziennik kolonijny I/9

Więcej szczegółów

Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu.

Skontaktować się z nami można:
1. Telefonicznie pod numerem 54 288 47 11
2. Wysyłając emaila na adres drzewiarzbis@wp.pl
3. W godzinach naszej pracy za pomocą chatu, który wyświetla się w prawym dolnym rogu.

Życzymy udanych zakupów :)

5,20 zł brutto

Więcej informacji

Dziennik kolonijny to jeden z druków niezbędnych przy organizacji jakichkolwiek kolonii. Nie tylko znacznie ułatwia pracę opiekunom, ale także umożliwia prowadzenie przejrzystej dokumentacji i staranne planowanie zajęć. Sprawdzi się zarówno przy organizacji dużego wyjazdu, na którym uczestnicy podzieleni są na grupy, jak i podczas mniejszych kolonii z niewielką ilością osób.

Dziennik kolonijny - zastosowanie

Prezentowany dziennik kolonijny umożliwia wynotowanie wszelkich niezbędnych informacji. Od miejsca i terminu wypoczynku, po bardziej szczegółowe kwestie, takie jak dane organizatora wyjazdu, opiekuna grupy, a także dane wszystkich uczestników kolonii. Wygodne tabelki to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na uporządkowanie wszelkich niezbędnych informacji.

Dzienniki kolonijne umożliwiają także dokładne zaplanowanie czasu tak, by w pełni wykorzystać każdy dzień wyjazdu i zrealizować cały plan kolonii. Dodatkowo dziennik pozwala na zapisywanie uwag i zaleceń - wszystko w wygodnej i praktycznej formie.Tabelki zapewniają możliwość nie tylko przejrzystego uszeregowania planu wyjazdu wedle terminów, ale także przydzielenie do konkretnych zadań poszczególnych opiekunów i wypisanie dodatkowych spostrzeżeń czy wskazówek.

* Sprzedawca informuje, iż zdjęcia prezentujące oferowany Towar mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.