Materace, maty i bryły
Pobierz nasz katalog

OFERUJEMY
MEBLE
TYLKO
NAJLEPSZEJ
JAKOŚCI

ZOBACZ WIĘCEJ

Materace, maty i bryły 

Podkategorie

 • Materace gimnastyczne – gimnastyka dla najmłodszych

  Materac gimnastyczny to jeden z podstawowych sprzętów obecnych w salach sportowych, w szkołach i przedszkolach. Materac pełni funkcję ochronną przed twardym podłożem podczas wykonywania ćwiczeń. Na dobrym materacu nie ma możliwości, żeby nabić sobie siniaka.

  Materace dostępne w ofercie produkowane są w naszym kraju.

  W tej kategorii znajdują się materace gimnastyczne przeznaczone dla najmłodszych użytkowników. Wkład wykonany jest z pianki poliuretanowej najwyższej klasy. Głównymi zaletami tej pianki jest to, że nie odkształca się oraz nie zbija, więc jest ona wytrzymalsza od innych wypełnień. Pokrowiec wyprodukowany jest z tkaniny powlekanej PCV. Materace są wytrzymałe oraz łatwe w czyszczeniu.

  Materace zachęcają nie tylko swoją wytrzymałością, ale również pięknymi żywymi kolorami oraz kształtami. W ofercie posiadamy materac w wersji "klocki", jest to materac 2000 x 1200 cm, który składa się z różnych figur takich jak: trójkąt, kwadrat i koło. Ten materac dzieci z wielką chęcią same składają, a potem wykonują na nim różne ciekawe ćwiczenia.
  Trzeba pamiętać, że dzieci przyciągnie kolor, a nie funkcjonalność. Maluchy będą się bawić, nawet nie zauważając przy tym, że wykonują elementy gimnastyczne, pod warunkiem, że materac będzie dla nich atrakcyjny.
  Materace dla najmłodszych sprawdzą się w przedszkolach, żłobkach czy na salkach z zajęciami dla dzieci. Są łatwe w transporcie i przechowywaniu, więc nie muszą stale leżeć w jednym miejscu. W naszej ofercie jest kilka różnych wymiarów, więc bez problemu można znaleźć ten, który najlepiej się sprawdzi w przypadku Twoich dzieciaków.

  Materac "klocki" może służyć nie tylko jako bezpieczne podłoże, ale również do tworzenia zróżnicowanych torów przeszkód, ciekawych zabaw, które będą uczyły twoich podopiecznych kolorów, kształtów oraz poleceń.
  Materac "kanapa lub fotel" sprawdzi się również w pokoju dziecka jako jego ciekawy element, który może służyć nie tylko do aktywnej zabawy, ale również do odpoczynku w trakcie dnia.
  Nasze materace polecamy wszystkim dzieciom!

 • Materace gimnastyczno – asekuracyjne

 • Maty gimnastyczne

 • Materace do gimnastyki korekcyjnej i rehabilitacyjnej

 • Materace do skoku wzwyż – typ 9 – szkolne treningowe

 • Materace poduszki – pufy

 • Trilop – łańcuch trójkątów

 • Zestaw brył do ćwiczeń rehabilitacyjno – motorycznych

 • Baseny suche