Krzesełka i stoliki szkolne
Pobierz nasz katalog

OFERUJEMY
MEBLE
TYLKO
NAJLEPSZEJ
JAKOŚCI

ZOBACZ WIĘCEJ

Krzesełka i stoliki szkolne 

Podkategorie

 • Krzesła uczniowskie

 • Krzesła z regulowaną wysokością

 • Stoliki uczniowskie

 • Stoliki z regulowaną wysokością

  Stoliki z regulowaną wysokością to niezwykle funkcjonalne meble, które doskonale sprawdzą się w salach szkolnych czy audytoriach. Dzięki możliwości ustawienia wysokości nóżek pozwalają zapewnić maksymalny komfort użytkowania dla osób o różnym wzroście.

  Solidne wykonanie stolików z regulowaną wysokością

  Stoliki z regulowaną wysokością cechuje prostota stylu, dzięki czemu będą doskonale pasowały do każdej sali szkolnej. Solidny, drewniany blat osadzony na metalowych nóżkach to proste i praktyczne rozwiązanie. Nogi w różnych kolorach takich jak czarny, niebieski czy zielony sprawiają, że stoliki z regulowaną wysokością z łatwością można dopasować do kolorystyki szkolnych krzeseł. Niektóre modele posiadają dodatkowo także funkcjonalne haczyki na torby czy plecaki.

  Regulowana wysokość stolików

  Regulowana wysokość blatu sprawia, że stoliki znajdują szerokie zastosowanie. Sprawdzą się zarówno w przypadku najmłodszych dzieci, jak i nastolatków czy nawet dorosłych osób. Dzięki temu są odpowiednim meblem do każdej sali szkolnej – zarówno w szkole podstawowej, jak i nawet na uczelni wyższej. Solidne wykonanie gwarantuje długą żywotność mebla. Stolik z regulowanym blatem dostępny jest zarówno w wersji dwu- jak i jednoosobowej, dzięki czemu jeszcze lepiej można dostosować meble do indywidualnych potrzeb.

 • Krzesła z pulpitem

  Krzesła z pulpitem są coraz popularniejszym wyposażeniem takich pomieszczeń jak sale konferencyjne, szkoleniowe czy audytoria. Sprawdzą się również świetnie w salach lekcyjnych. To doskonałe rozwiązanie pozwalające znacznie oszczędzić miejsce przy jednoczesnym zachowaniu pełnej wygody podczas użytkowania.

  Wykorzystanie krzeseł z pulpitem

  Krzesła z pulpitem to klasyczne krzesła wykorzystywane w szkołach czy w audytoriach, dodatkowo wyposażone w blat, dzięki któremu można wygodnie robić notatki bez potrzeby korzystania z ławki czy stolika. Takie krzesła ze składanym blatem pozwalają na maksymalną oszczędność miejsca, są mobilne i niezwykle praktyczne, dlatego stanowią obowiązkowe wyposażenie niemal każdego obiektu konferencyjnego.

  Konstrukcja krzeseł z pulpitem

  Prosta konstrukcja sprawia, że krzesło z pulpitem jest niezwykle uniwersalne i praktyczne, a jednocześnie wygodne. Wszystkie oferowane modele zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić pełen komfort nawet podczas kilkugodzinnego użytkowania. Krzesła są odpowiednim wyborem zarówno do szkoły, sali konferencyjnej czy szkoleniowej – wszędzie tam, gdzie ważna jest oszczędność miejsca, a jednocześnie wygoda podczas notowania. Funkcjonalność w połączeniu z prostotą projektu sprawia, że krzesła z pulpitem są najlepszym wyborem do pomieszczeń wymagających oszczędności miejsca.

 • Pozostałe stoliki